MEDEDELINGEN OP NOORD 34 – 2025 – 30 aug – 07 sep 2025

  • Kinderen die 8 jaar oud zijn of in de 3e klas zitten, kunnen zich tijdens de reguliere openingsuren van het parochiekantoor aanmelden voor deelname aan de voorbereiding op de Eerste Communie van 2026. Mee te brengen bij inschrijving:
  • Doopbewijs en familieboekje

Let op: De inschrijving sluit op maandag 22 september, zodat de communievoorbereiding in oktober van start kan gaan. Wees er tijdig bij – we verwelkomen u graag!

  • Volwassenen en tieners die het rooms-katholiek geloof willen belijden, kunnen zich opgeven voor de volwassenen- en tienercatechese. Gelieve het familieboekje mee te brengen..
  •  In aanloop naar het 60-jarig jubileum van de H. Driekoningenkerk organiseren wij op zondag 31 augustus een feestelijk fundraisingconcert. De avond start om 18.00 uur in de H. Driekoningenkerk. Inloop is vanaf 17.30 uur.

Met medewerking van: Salvator Tienerkoor; Salvator Volwassenkoor

Gemengd koor van de St. Jozef- en St. Augustinuskerk

Kom en steun deze talentvolle groepen! Reserveer uw plaats via https://forms.office.com/r/FGPqNsqHCJ /scan de QR-code op de flyer, of stuur een WhatsApp-bericht naar 8182311.

Entree: Kinderen t/m 12 jaar: SRD 100; Volwassenen: SRD 150

Er worden snacks en drankjes verkocht - de opbrengst is ter ondersteuning van de deelnemende koren.

  • Op donderdag 28 augustus vieren wij het patroonfeest van Sint-Augustinus. Daarom zal er die dag geen aanbidding plaatsvinden in de Driekoningenkerk. Hartelijk dank voor uw begrip.
  • De overdracht van het pastoorschap van pater Kumar naar pater Urbain zal   plaatsvinden op zaterdag 6 september tijdens de reguliere weekendviering. U bent allen van harte uitgenodigd!
  • Op zondag 14 september om 17.30 uur vindt de afscheidsviering van pater Kumar plaats in de H. Driekoningenkerk. In verband hiermee zal er s’ morgens geen viering zijn in de drie kerken op Noord. U bent allen van harte welkom!
  • Is overleden; Kenneth Pooters . Hij was 87 jaar. Wij condoleren de bedroefde nabestaanden en bidden dat de mooie herinneringen hen kracht en troost schenken.

No Comments Yet.

Leave a reply